Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog finansowy

Finanslandia.pl - to finansowy serwis informacyjny. Znajdziesz tutaj nowości z branży finansowej. Katalog firm finansowych oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Opublikujemy Twój Artykuł

Posiadasz dobry, unikalny artykuł o tematyce finansowej? Chcesz go opublikować jednak nie wiesz gdzie? Skontaktuj się z administratorem Finanslandia.pl pod adresem email: admin@link9.pl , a on opublikuje Twój artykuł w dziale "Artykuły finansowe". Administrator Finanslandia.pl dopuszcza możliwość dodawania linków w treści artykułów.

Artykuły finansowe

Czym jest audyt wewnętrzny?

  • 27-05-2013
Nieustanne zmiany w otoczeniu gospodarczym oraz ryzyko, z jakim na co dzień spotykają się członkowie zarządu wymagają szybkich i precyzyjnych decyzji. Bez kompletu danych właściwa ocena sytuacji może okazać się niemożliwa. Jak być zawsze na bieżąco?

Spotkanie ekspertów środowiska ubezpieczeniowego

  • 07-05-2013
W dniu 13 VI 2013r w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie odbędą się warsztaty "Ochrona danych osobowych w sektorze ubezpieczeń – wybrane przykłady postępowań", których organizatorem jest V Financial Conferences.

Rodzaje faktoringu

  • 07-05-2013
Faktoring to usługa, dzięki której odzyskanie pieniędzy z faktur z odroczonym terminem płatności staje się znacznie prostsze. Dzięki możliwości sprzedaży zaległej faktury należne pieniądze trafiają na konto przedsiębiorcy natychmiastowo.

Spotkanie ekspertów środowiska ubezpieczeniowego

  • 22-04-2013
W dniach 26 - 27 VI 2013r. w Centrum Konferencyjnym Golden Floor Plaza w Warszawie odbędą się warsztaty "Funkcjonowanie Compliance w sektorze ubezpieczeń – akty prawne, trendy i wyzwania", których organizatorem jest V Financial Conferences.

Profesjonalne narzędzia do analizy finansowej

  • 17-01-2013
Jeżeli masz działalność gospodarczą, ale nie wiesz jak zarządzać jej finansami? Chciałbyś móc skutecznie oceniać wartość firmy, wskazywać ewentualne zagrożenia, szybko weryfikować perspektywy finansowe Twojego biznesu?

Plusy i minusy sprzedaży wierzytelności

  • 13-12-2012
Jedną z możliwości jaka otwiera się przed przedsiębiorcą posiadającym niewyegzekwowane należności jest sprzedaż długów. Z czym się to wiąże i na jakie korzyści może w takiej sytuacji liczyć sprzedawca?

Zakupy w święta

  • 06-12-2012
Okres świąteczny jest czasem nie tylko rodzinnych spotkań, ale również zakupów. Galerie i centra handlowe są pełne odwiedzających , poszukujących prezentów dla najbliższych. Jak rozsądnie wydawać pieniądze?

IKE - kilka wariantów kont emerytalnych

  • 22-11-2012
Reforma emerytalna wprowadzona w 1999 roku ma na celu głównie zadbać o przyszłość obywateli i odpowiedni poziom materialny w chwili osiągnięcia przez nich wieku emerytalnego.

Polisy lokacyjne – nowy sposób na inwestycję

  • 20-11-2012
Na rynku usług finansowych jest szeroka oferta produktów inwestycyjnych. Obok wciąż popularnych lokat bankowych coraz większym zainteresowaniem cieszą się polisy lokacyjne, będące produktami depozytowymi oferowanymi przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o kredycie zanim go weźmiesz

  • 09-11-2012
Kredyt to zobowiązanie bardzo odpowiedzialne, dlatego za nim podejmiesz decyzję o jego wzięciu, najpierw warto przeanalizować samodzielnie własną sytuacje finansową. Obecnie banki stosują mniej lub bardziej radykalne kryteria przyznania pożyczek.
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  
           
Przekaż 1% Mikołajowi

Nowości

Rachunkomania księgowa

Biuro księgowe Rachunkomania gwarantuje pomoc...

Zlotagotowka.pl

Zlotagotowka.pl to pierwszy w Polsce skup metali...

Aconto

Aconto jest spółką działającą na rynku doradztwa...

Ranking Pożyczki Chwilówki

Pieniądze poza bankiem pożyczaj tylko w sprawdzonych...

Integral S.C - biuro księgowe

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe...

LemmonHouse Sp. z o.o.

LemmonHouse to firma zajmująca się zarządzaniem...

Pożyczki Społecznościowe - lorak.pl

Pożyczki społecznościowe i kredyty dla firm |...

Biuro55 Usługi Księgowe i Rachunkowe

Biuro55 można scharakteryzować za pomocy dwóch...

AVIOR Polska Michał Surmiak

Jesteśmy firmą doradczą. Oferujemy naszym klientom...

Wypadek w Niemczech

Kancelaria Aberlinus zatrudnia fachowców. Nasi...
     

Ranking firm

Get-money.pl - Centrum Kredytów

śr. ocena: 4.97 oceniany: 61 razy

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 5 oceniany: 52 razy

Biuro Racunkowe Kaweccy

śr. ocena: 5 oceniany: 32 razy

Porady Prawne Kraków/Radca Prawny Kraków

śr. ocena: 5 oceniany: 25 razy

PatBank - bank banków

śr. ocena: 4.71 oceniany: 14 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży finansowej. Katalog firm związanych z branżą finansową, komornicy, banki, gospodarka, handel, kredyty, itp.


Katalog Polskiego Biznesu