Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog finansowy

Finanslandia.pl - to finansowy serwis informacyjny. Znajdziesz tutaj nowości z branży finansowej. Katalog firm finansowych oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Opublikujemy Twój Artykuł

Posiadasz dobry, unikalny artykuł o tematyce finansowej? Chcesz go opublikować jednak nie wiesz gdzie? Skontaktuj się z administratorem Finanslandia.pl pod adresem email: admin@link9.pl , a on opublikuje Twój artykuł w dziale "Artykuły finansowe". Administrator Finanslandia.pl dopuszcza możliwość dodawania linków w treści artykułów.

Artykuły finansowe

Rozdzielność majątkowa sposobem na pułapkę kredytową

  • 20-08-2012
Podejmowanie decyzji o podpisaniu rozdzielności majątkowej to przede wszystkim chęć uniknięcia tzw. pułapki kredytowej, kiedy to jeden z małżonków bez wiedzy drugiej strony zaciąga pożyczkę lub rozpoczyna działalność gospodarczą.

Lipcowe zyski i straty funduszy inwestycyjnych

  • 08-08-2012
Zakończony już miesiąc lipiec mógł być bardzo korzystny dla tych, którzy posiadają jednostki uczestnictwa polskich funduszy inwestycyjnych, gdyż zyski mogły wynieść aż 46%. Z drugiej jednak strony łatwo można było stracić, chociaż nieco mniej bo 25.

Compliance w praktyce polskich podmiotów regulowanych

  • 03-08-2012
Stowarzyszenie Compliance Polska pragnie zaprosić Państwa do udziału w 1-ej Ogólnopolskiej Konferencji Compliance "Compliance w Praktyce Podmiotów Regulowanych".

Czym jest opłata intercharge

  • 20-07-2012
Opłata intercharge nałożona na karty płatnicze w naszym kraju wciąż należy do najwyższych w całej Europie. Z tego powodu nie dziwią starania NBP w celu zmniejsza tej stawki. Czym jednak tak właściwie jest owa opłata i co się z nią wiąże?

Odszkodowanie powypadkowe

  • 02-07-2012
Sporządzony przez policję protokół powypadkowy oraz wszelka dokumentacja medyczna o charakterze doznanych obrażeń stanowiąc podstawę do ubiegania się o uzyskania odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego dla poszkodowanych w wypadku.

Wybór funduszu inwestycyjnego

  • 26-06-2012
Reforma systemu emerytalnego przeprowadzona w Polsce umożliwiła samodzielne oszczędzanie na przyszłą emeryturę, w ramach III filaru, obok już istniejących obowiązkowych – czyli ZUS-u, oraz II filaru – którego podstawę stanowi OFE.

Emerytura z funduszem inwestycyjnym

  • 15-03-2012
Zmiany związane z systemem emerytalnym w Polsce sprawiły, że wzrosło znaczenie funduszy inwestycyjnych, których podstawowym założeniem jest pomnażanie zgromadzonego kapitału, aby emerytury przyznawane za kilka lat były większe od przewidywanych.

Nowość na rynku – Księgowość Online

  • 01-03-2012
Prowadzenie rachunkowości ma obowiązek każdy kto prowadzi działalność gospodarczą, niezależnie czy jest to mała czy duża firma i w jakiej formie i branży działa.

Faktoring a kryzys

  • 14-02-2012
Faktoring to forma finansowania bieżącej działalności przedsiębiorstwa, która pomaga w utrzymaniu płynności finansowej i zapobiega przestojom w Twojej firmie. W dobie globalnego kryzysu faktoring stał się bardzo popularny.

Analiza finansowa w firmie

  • 26-01-2012
Analiza finansowa jest jedną z podstawowych części analizy ekonomicznej, którą należy przeprowadzić aby rozpocząć działalność zarobkową na własną rękę.
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  
           
Przekaż 1% Mikołajowi

Nowości

Rachunkomania księgowa

Biuro księgowe Rachunkomania gwarantuje pomoc...

Zlotagotowka.pl

Zlotagotowka.pl to pierwszy w Polsce skup metali...

Aconto

Aconto jest spółką działającą na rynku doradztwa...

Ranking Pożyczki Chwilówki

Pieniądze poza bankiem pożyczaj tylko w sprawdzonych...

Integral S.C - biuro księgowe

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe...

LemmonHouse Sp. z o.o.

LemmonHouse to firma zajmująca się zarządzaniem...

Pożyczki Społecznościowe - lorak.pl

Pożyczki społecznościowe i kredyty dla firm |...

Biuro55 Usługi Księgowe i Rachunkowe

Biuro55 można scharakteryzować za pomocy dwóch...

AVIOR Polska Michał Surmiak

Jesteśmy firmą doradczą. Oferujemy naszym klientom...

Wypadek w Niemczech

Kancelaria Aberlinus zatrudnia fachowców. Nasi...
     

Ranking firm

Get-money.pl - Centrum Kredytów

śr. ocena: 4.97 oceniany: 61 razy

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 5 oceniany: 52 razy

Biuro Racunkowe Kaweccy

śr. ocena: 5 oceniany: 32 razy

Porady Prawne Kraków/Radca Prawny Kraków

śr. ocena: 5 oceniany: 25 razy

PatBank - bank banków

śr. ocena: 4.71 oceniany: 14 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży finansowej. Katalog firm związanych z branżą finansową, komornicy, banki, gospodarka, handel, kredyty, itp.


Katalog Polskiego Biznesu