Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog finansowy

Finanslandia.pl - to finansowy serwis informacyjny. Znajdziesz tutaj nowości z branży finansowej. Katalog firm finansowych oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Opublikujemy Twój Artykuł

Posiadasz dobry, unikalny artykuł o tematyce finansowej? Chcesz go opublikować jednak nie wiesz gdzie? Skontaktuj się z administratorem Finanslandia.pl pod adresem email: admin@link9.pl , a on opublikuje Twój artykuł w dziale "Artykuły finansowe". Administrator Finanslandia.pl dopuszcza możliwość dodawania linków w treści artykułów.

Artykuły finansowe

Źródła informacji ze strefy finansów i bankowości

  • 11-05-2011
Codziennie media podają nam najnowsze newsy dotyczące dziedziny finansowej zarówno naszego kraju jak i całego świata. Nie każdy jednak jest w stanie zrozumieć wszystkie treści w tej dziedzinie. Dlatego warto zaciągnąć trochę wiedzy, a źródeł jest mnóstwo.

NOWA KAMPANIA REKLAMOWA SYGMA BANK

  • 19-04-2011
W poniedziałek, 18 kwietnia br. ruszyła nowa kampania reklamowa Sygma Bank. Celem kampanii jest wspieranie budowy rozpoznawalności marki banku oraz prezentacja korzyści towarzyszących korzystaniu z kart kredytowych wydawanych przez Sygmę.

Franchising, czyli biznesowe partnerstwo

  • 15-04-2011
Franczyza, oznacza ścisłą współpracę pomiędzy przedsiębiorstwami w celu sprzedaży towarów. Taki proces coraz częściej można zaobserwować w dziedzinie bankowej, kiedy to banki poszukują partnerów w celu pełnego zaangażowania w stale rosnący rynek usług.

BPH FIZ Multi Inwestycja – same korzyści

  • 13-04-2011
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oferuje nowoczesne rozwiązanie pozwalające na wygodne inwestowanie, niezależnie od warunków rynkowych. BPH FIZ Multi Inwestycja to fundusz stosujący strategię absolutnej stopy zwrotu.

Zalety programów księgowych

  • 06-12-2010
Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga prowadzenia księgowości. Dobrze prowadzona księgowość jest podstawą każdego przedsiębiorstwa. Aby ułatwić pracę księgowym i zwiększyć efektywność ich pracy, należy wyposażyć firmę w dobre programy księgowe.

GIFT PACK - nowy produkt lojalnościowy

  • 18-10-2010
Z początkiem października ruszyła sprzedaż nowego produktu lojalnościowego LaSer Polska. Gift Pack to gotowy program kart podarunkowych dostarczany wraz z kartami, zapewniający pełna funkcjonalność i niezależność od lokalnych warunków technologicznych.

Najlepsza inwestycja

  • 13-10-2010
Krótki artykuł na temat inwestowania w takie środki jak na przykład fundusze inwestycyjne. Zalety takiego rozwiązania oraz jego wady. Zapraszam do lektury.

Wypadki i odszkodowania na terenach Wielkiej Brytanii

  • 11-10-2010
Problem dochodzenia odszkodowań na wyspach brytyjskich dotyczy wielu Polaków. W odpowiedzi na ich potrzeby powstaje coraz więcej firm specjalizujących się w pomocy w egzekwowaniu należnych im odszkodowań.

Zasada działania funduszy inwestycyjnych

  • 01-09-2010
Jak działają fundusze inwestycyjne i jaki fundusz będzie dla mnie odpowiedni ? Na te i na wiele więcej pytań znajdziesz odpowiedzi w poniższym artykule.

Zarządzanie aktywami

  • 26-03-2010
Polskie firmy zajmujące się tematyka, jaką jest zarządzanie aktywami, czerpią doświadczenie głownie z międzynarodowych grup finansowych.
«««  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9  »»»  
           
Przekaż 1% Mikołajowi

Nowości

Rachunkomania księgowa

Biuro księgowe Rachunkomania gwarantuje pomoc...

Zlotagotowka.pl

Zlotagotowka.pl to pierwszy w Polsce skup metali...

Aconto

Aconto jest spółką działającą na rynku doradztwa...

Ranking Pożyczki Chwilówki

Pieniądze poza bankiem pożyczaj tylko w sprawdzonych...

Integral S.C - biuro księgowe

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe...

LemmonHouse Sp. z o.o.

LemmonHouse to firma zajmująca się zarządzaniem...

Pożyczki Społecznościowe - lorak.pl

Pożyczki społecznościowe i kredyty dla firm |...

Biuro55 Usługi Księgowe i Rachunkowe

Biuro55 można scharakteryzować za pomocy dwóch...

AVIOR Polska Michał Surmiak

Jesteśmy firmą doradczą. Oferujemy naszym klientom...

Wypadek w Niemczech

Kancelaria Aberlinus zatrudnia fachowców. Nasi...
     

Ranking firm

Get-money.pl - Centrum Kredytów

śr. ocena: 4.97 oceniany: 61 razy

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 5 oceniany: 52 razy

Biuro Racunkowe Kaweccy

śr. ocena: 5 oceniany: 32 razy

Porady Prawne Kraków/Radca Prawny Kraków

śr. ocena: 5 oceniany: 25 razy

PatBank - bank banków

śr. ocena: 4.71 oceniany: 14 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży finansowej. Katalog firm związanych z branżą finansową, komornicy, banki, gospodarka, handel, kredyty, itp.


Katalog Polskiego Biznesu