Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog finansowy

Finanslandia.pl - to finansowy serwis informacyjny. Znajdziesz tutaj nowości z branży finansowej. Katalog firm finansowych oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Opublikujemy Twój Artykuł

Posiadasz dobry, unikalny artykuł o tematyce finansowej? Chcesz go opublikować jednak nie wiesz gdzie? Skontaktuj się z administratorem Finanslandia.pl pod adresem email: admin@link9.pl , a on opublikuje Twój artykuł w dziale "Artykuły finansowe". Administrator Finanslandia.pl dopuszcza możliwość dodawania linków w treści artykułów.

Artykuły finansowe

  • 17-11-2015

Skorzystaj z szansy na dofinansowanie od UE

Przedsiębiorcy często zastanawiają się i szukają odpowiedzi na pytania takie jak: w jaki sposób otrzymać środki dla swojej firmy? Na jakiego rodzaju inwestycje można otrzymać dotację? Czym są inteligentne specjalizacje? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znaleźć można w specjalnej infografice, jaką przygotował Internet Software House - Ideo Sp. z o.o.

Nowo zaprezentowana przez Unię Europejską perspektywa finansowa skupiona jest w głównej mierze na wsparciu inteligentnych specjalizacji. Wprowadza ona również zmiany w kwestii otrzymywania dotacji i wymagań jakie należy spełnić, aby je pozyskać. Co szczególnie istotne dla Polski, nasz kraj otrzymał największą pulę środków wśród wszystkich państw wspólnoty. Kwota ta, porównując do poprzedniej perspektywy, zwiększyła się aż o 10 miliardów euro. Zgodnie z budżetem na lata 2014-2020 Polska otrzyma dokładnie 82,5 miliarda euro. Przy mało optymistycznym założeniu i przyjęciu średniego kursu tej waluty na poziomie 4,1 złotego, nasz kraj otrzyma ponad 338 miliardów złotych.

Główni beneficjenci funduszy dysponowanych przez Unię Europejską to przedsiębiorcy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zgodnie z wytycznymi UE mogą się oni starać o zdobycie dofinansowania na takie obszary jak: cyfryzacja kraju, badania i rozwój, drogi ekspresowe i autostrady, transport nieszkodliwy dla środowiska, przedsiębiorczość czy innowacje. Chociaż wybór jest naprawdę spory, środki pozyskać można jedynie na konkretnie określone produkty. Na wysokość otrzymanego dofinansowania wpływa wiele czynników, np. województwo w jakim znajduje się firma. Szansę na największe wsparcie mają przede wszystkim firmy z województwa podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego i warmińsko-mazurskiego.

Istotną nowością, która pojawiła się w obecnej perspektywie są tzw. inteligentne specjalizacje czyli obszary gospodarki i nauki najchętniej wspierane przez Unię Europejską. Powstały one m.in. po to, aby móc podnieść konkurencyjność poszczególnych regionów. Inteligentne specjalizacje wspierają branżę ICT i IT w 11 polskich województwach. Środki jakie pozyskają przedsiębiorcy prowadzący mikro lub małe firmy mogą zostać przeznaczone między innymi na zakup specjalistycznego sprzętu i oprogramowania. Pozwoli to nie tylko na wprowadzenie nowej e-usługi, ale także usprawnienie i unowocześnienie swojej działalności.
           
Przekaż 1% Mikołajowi

Nowości

Rachunkomania księgowa

Biuro księgowe Rachunkomania gwarantuje pomoc...

Zlotagotowka.pl

Zlotagotowka.pl to pierwszy w Polsce skup metali...

Aconto

Aconto jest spółką działającą na rynku doradztwa...

Ranking Pożyczki Chwilówki

Pieniądze poza bankiem pożyczaj tylko w sprawdzonych...

Integral S.C - biuro księgowe

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe...

LemmonHouse Sp. z o.o.

LemmonHouse to firma zajmująca się zarządzaniem...

Pożyczki Społecznościowe - lorak.pl

Pożyczki społecznościowe i kredyty dla firm |...

Biuro55 Usługi Księgowe i Rachunkowe

Biuro55 można scharakteryzować za pomocy dwóch...

AVIOR Polska Michał Surmiak

Jesteśmy firmą doradczą. Oferujemy naszym klientom...

Wypadek w Niemczech

Kancelaria Aberlinus zatrudnia fachowców. Nasi...
     

Ranking firm

Get-money.pl - Centrum Kredytów

śr. ocena: 4.97 oceniany: 61 razy

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 5 oceniany: 52 razy

Biuro Racunkowe Kaweccy

śr. ocena: 5 oceniany: 32 razy

Porady Prawne Kraków/Radca Prawny Kraków

śr. ocena: 5 oceniany: 25 razy

PatBank - bank banków

śr. ocena: 4.71 oceniany: 14 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży finansowej. Katalog firm związanych z branżą finansową, komornicy, banki, gospodarka, handel, kredyty, itp.


Katalog Polskiego Biznesu