Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog finansowy

Finanslandia.pl - to finansowy serwis informacyjny. Znajdziesz tutaj nowości z branży finansowej. Katalog firm finansowych oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Opublikujemy Twój Artykuł

Posiadasz dobry, unikalny artykuł o tematyce finansowej? Chcesz go opublikować jednak nie wiesz gdzie? Skontaktuj się z administratorem Finanslandia.pl pod adresem email: admin@link9.pl , a on opublikuje Twój artykuł w dziale "Artykuły finansowe". Administrator Finanslandia.pl dopuszcza możliwość dodawania linków w treści artykułów.

Artykuły finansowe

  • 17-11-2015

Szansa na dofinansowanie z Unii Europejskiej

Infografika przygotowana przez Internet Software House Ideo Sp. z o.o. pomoże uzyskać przedsiębiorcom odpowiedzi na pytania takie jak: W jaki sposób uzyskać fundusze na własną działalność gospodarczą? Jakie typu inwestycje mogą liczyć na dofinansowanie? Czym są inteligentne specjalizacje?

Nowa, obecnie obowiązująca perspektywa finansowa UE skupiona jest przede wszystkim na pomocy dla inteligentnych specjalizacji. Zmieniły się także wymagania, jakie należy spełnić, aby móc starać się o dotację. Nowy budżet przewidziany na lata 2014-2020 jest bardzo korzystny dla Polski. Naszemu krajowi przyznano bowiem największą pulę środków spośród wszystkich państw należących do UE. Porównując ją do lat ubiegłych, została ona zwiększona o 10 miliardów euro czyli obecnie Polska dysponuje aż 82,5 miliardami euro. Nawet przyjmując negatywny scenariusz i średni kurs euro na poziomie 4,1 zł daje to ponad 338 miliardów złotych.

Beneficjantami środków unijnych są przede wszystkim przedsiębiorcy z MSP. Na takie obszary jak: cyfryzacja kraju, autostrady i drogi ekspresowe, innowacje, transport przyjazny środowisku, aktywizacja zawodowa czy przedsiębiorczość mogą oni starać się o pozyskanie funduszy z UE. I chociaż możliwości jest naprawdę wiele, dofinansowanie i pomoc finansową uzyskać można jedynie na konkretne produkty. Należy również pamiętać, że wysokość wsparcia zależy od wielu czynników, m.in. od województwa w jakim znajduje się przedsiębiorstwo. Firmy funkcjonujące na terenie województwa lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego czy warmińsko-mazurskiego mogą liczyć na największe wsparcie ze strony Unii Europejskiej.

Inteligentne specjalizacje są nowością, która pojawiła się dopiero w obecnej perspektywie finansowej. Dotyczą one wybranych obszarów gospodarki i nauki, które są szczególnie silnie wspierane i finansowane przez UE. Ich celem jest m.in. wzrost konkurencyjności poszczególnych regionów. Na wsparcie inteligentnych specjalizacji funkcjonujących w ramach branży ICT oraz IT można liczyć w aż 11 województwach. Środki pozyskane przez mikro lub małe firmy pozwalają im m.in. na zakup specjalistycznych programów i sprzętu, który umożliwia przedsiębiorstwom unowocześnienie firmy poprzez np. wprowadzenie nowych e-usług.
           
Przekaż 1% Mikołajowi

Nowości

Rachunkomania księgowa

Biuro księgowe Rachunkomania gwarantuje pomoc...

Zlotagotowka.pl

Zlotagotowka.pl to pierwszy w Polsce skup metali...

Aconto

Aconto jest spółką działającą na rynku doradztwa...

Ranking Pożyczki Chwilówki

Pieniądze poza bankiem pożyczaj tylko w sprawdzonych...

Integral S.C - biuro księgowe

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe...

LemmonHouse Sp. z o.o.

LemmonHouse to firma zajmująca się zarządzaniem...

Pożyczki Społecznościowe - lorak.pl

Pożyczki społecznościowe i kredyty dla firm |...

Biuro55 Usługi Księgowe i Rachunkowe

Biuro55 można scharakteryzować za pomocy dwóch...

AVIOR Polska Michał Surmiak

Jesteśmy firmą doradczą. Oferujemy naszym klientom...

Wypadek w Niemczech

Kancelaria Aberlinus zatrudnia fachowców. Nasi...
     

Ranking firm

Get-money.pl - Centrum Kredytów

śr. ocena: 4.97 oceniany: 61 razy

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 5 oceniany: 52 razy

Biuro Racunkowe Kaweccy

śr. ocena: 5 oceniany: 32 razy

Porady Prawne Kraków/Radca Prawny Kraków

śr. ocena: 5 oceniany: 25 razy

PatBank - bank banków

śr. ocena: 4.71 oceniany: 14 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży finansowej. Katalog firm związanych z branżą finansową, komornicy, banki, gospodarka, handel, kredyty, itp.


Katalog Polskiego Biznesu