Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog finansowy

Finanslandia.pl - to finansowy serwis informacyjny. Znajdziesz tutaj nowości z branży finansowej. Katalog firm finansowych oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Opublikujemy Twój Artykuł

Posiadasz dobry, unikalny artykuł o tematyce finansowej? Chcesz go opublikować jednak nie wiesz gdzie? Skontaktuj się z administratorem Finanslandia.pl pod adresem email: admin@link9.pl , a on opublikuje Twój artykuł w dziale "Artykuły finansowe". Administrator Finanslandia.pl dopuszcza możliwość dodawania linków w treści artykułów.

Artykuły finansowe

  • 23-12-2016

Szybka pożyczka przez internet preferowana przez polskich przedsiębiorców

Najlepszym i najszybszym sposobem na załatanie domowej dziury budżetowej jest pożyczka pieniężna przez internet. Jednak nie tylko osoby fizyczne decydują się na skorzystanie z takich usług. Coraz częściej o pożyczki online ubiegają się polscy właściciele firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Problemy polskich przedsiębiorców

Coraz większa liczba przedsiębiorczych Polaków zakłada własne firmy w różnorodnych dziedzinach gospodarki. Mimo to nasz kraj zajmuje dopiero 6-te miejsce w Europie pod względem liczby funkcjonujących przedsiębiorstw. Problemem dla małych i średnich firm w Polsce jest bardzo często brak płynności finansowej lub czasowy przestój w ich działalności. Dziewięć na dziesięć start-upów w Polsce kończy swoja działalność po roku ze względu na brak dostępu do finansowania. Dlatego też aż 41 proc. przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy wzięli udział w badaniu pozyczkaportal.pl i aasadlabiznesu.pl uważa, że usługi sektora pozabankowego to bardzo dobre rozwiązanie dla ich biznesu. Jako główne zalety szybkich pożyczek uważają oni błyskawiczną realizację, bezpieczeństwo transakcji oraz przyjazne warunki współpracy z firmami pozabankowymi.

Koło ratunkowe

Szybka pożyczka przez internet stała się, mówiąc kolokwialnie, chlebem powszednim dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Według badań, najczęściej korzystającymi z usług firm pożyczkowych w Polsce są przedsiębiorcy z branży budowlanej, transportowej, logistycznej oraz handlowej. Ich rodzaj usług jest najczęściej narażony na brak płynności finansowej oraz przejściowe przestoje w działalności. Aby w tak nieprzychylnym finansowo okresie utrzymać biznes na powierzchni, przedsiębiorcy decydują się na zaciągnięcie szybkiej pożyczki w sektorze pozabankowym. Według dostępnych danych, 99 proc. wszystkich przedsiębiorstw w Polsce generuje 66 proc. krajowego PKB, dlatego też produkty finansowe, jak pożyczka krótkoterminowa, optymalizują funkcjonowanie polskich firm i jednocześnie pozytywnie wpływają na rozwój rodzimej gospodarki.

Kilka liczb i faktów

Firmy z sektora MŚP stanowią 99 proc. wszystkich przedsiębiorstw działających w Polsce. Według badania, aż 52 proc. polskich przedsiębiorców uważa, że możliwość skorzystania z szybkiej pożyczki gotówkowej pozytywnie wpłynęła na działalność ich firm w czasie przestoju. Blisko 34 proc. przedsiębiorców w naszym kraju jest zainteresowanych szybką pożyczką internetową, a 63 proc. przedsiębiorców byłaby zainteresowana krótkoterminowym kredytem gotówkowym już od pierwszego dnia swej działalności. Dla porównania w bankach komercyjnych z takiej możliwości można skorzystać dopiero po 6 miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej.
           
Przekaż 1% Mikołajowi

Nowości

Rachunkomania księgowa

Biuro księgowe Rachunkomania gwarantuje pomoc...

Zlotagotowka.pl

Zlotagotowka.pl to pierwszy w Polsce skup metali...

Aconto

Aconto jest spółką działającą na rynku doradztwa...

Ranking Pożyczki Chwilówki

Pieniądze poza bankiem pożyczaj tylko w sprawdzonych...

Integral S.C - biuro księgowe

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe...

LemmonHouse Sp. z o.o.

LemmonHouse to firma zajmująca się zarządzaniem...

Pożyczki Społecznościowe - lorak.pl

Pożyczki społecznościowe i kredyty dla firm |...

Biuro55 Usługi Księgowe i Rachunkowe

Biuro55 można scharakteryzować za pomocy dwóch...

AVIOR Polska Michał Surmiak

Jesteśmy firmą doradczą. Oferujemy naszym klientom...

Wypadek w Niemczech

Kancelaria Aberlinus zatrudnia fachowców. Nasi...
     

Ranking firm

Get-money.pl - Centrum Kredytów

śr. ocena: 4.97 oceniany: 61 razy

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 5 oceniany: 52 razy

Biuro Racunkowe Kaweccy

śr. ocena: 5 oceniany: 32 razy

Porady Prawne Kraków/Radca Prawny Kraków

śr. ocena: 5 oceniany: 25 razy

PatBank - bank banków

śr. ocena: 4.71 oceniany: 14 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży finansowej. Katalog firm związanych z branżą finansową, komornicy, banki, gospodarka, handel, kredyty, itp.


Katalog Polskiego Biznesu