Biznes

katalog firm
 
Biznes Katalog - Home Mapa strony Kontakt
Biznes

Katalog finansowy

Finanslandia.pl - to finansowy serwis informacyjny. Znajdziesz tutaj nowości z branży finansowej. Katalog firm finansowych oparty jest na profesjonalnym, rozbudowanym i wydajnym skrypcie. Wpisy umieszczane w katalogu są moderowane, to daje pewność że znajdują się w nim tylko wartościowe strony. Zachęcamy do umieszczania długich unikalnych opisów stron. Wpisy są darmowe, a to daje wspaniałą okazję do promocji Państwa firmy w Internecie.

     
                                   

Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o.

 

Dodano: 21-01-2013
Biuro Rachunkowe MKM w Krakowie
  • Dane firmy:

  • al. Krasińskiego 17/2
  • 31-111 Kraków
  • woj. małopolskie
  •  
  • Tel.: 12 430 30 17
  •  
  • NIP: 6762333418
  • Regon: 120348919
Oceniono na 5.0 pkt

Oferta:

1. Księgowość: prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów prowadzenie ewidencji (rejestrów) dla celów rozliczania podatku VAT sporządzanie i przekazywanie do Urzędów Skarbowych deklaracji podatkowych - CIT, PIT, VAT sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, cash-flow i innych) sporządzanie sprawozdań z transakcji obrotu wewnątrzunijnego sporządzanie sprawozdań statystycznych bieżące doradztwo w sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą reprezentowanie Klientów w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i ZUS wyprowadzanie zaległości w księgowaniu 2. Obsługa kadrowo - płacowa: sporządzanie list wynagrodzeń pracowników oraz deklaracji podatkowych prowadzenie dokumentacji i rozliczeń z ZUS przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników prowadzenie akt osobowych, rejestracja zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych kierowanie pracowników na obowiązkowe badania lekarskie oraz wymagane prawem szkolenia BHP sporządzanie dokumentacji wymaganej przez prawo pracy (regulaminy, instrukcje i inne) doradzanie w kwestiach przepisów prawa pracy oraz obowiązków ubezpieczonych i płatników składek ZUS reprezentowanie klientów przed ZUS i Urzędami Skarbowymi

O firmie:

Fachowe porady podatkowe to ważna pomoc dla każdego przedsiębiorcy. Sprawne poruszanie się w gąszczu przepisów prawnych nie jest łatwe, dlatego dobrze jest mieć solidne biuro rachunkowe. Kancelaria MKM z Krakowa to miejsce gdzie działają doskonali fachowcy dobrze znający księgowość firm. Kładziemy duży nacisk na nieustanne doszkalanie pracowników. Gorąco zapraszamy do nas osoby, które planują otworzyć własny biznes. Z przyjemnością pomożemy w dopełnianiu formalności oraz zapewnimy fachowe doradztwo. Nasza oferta to przede wszystkim obsługa ksiąg rachunkowych w zgodzie z przepisami polskiego prawa. Dodatkowo obsługujemy ewidencje podatkowe, tworzymy sprawozdania finansowe i sprawozdania statystyczne. W ramach współpracy reprezentujemy klientów przed urzędami ZUS i US, a także pomagamy w razie czynności kontrolnych. Jeśli trzeba realizujemy też wyprowadzanie zaległych dokumentów księgowych. W obrębie obsługi kadrowo-płacowej wykonujemy rozliczenia z urzędem ZUS, tworzymy listy wynagrodzeń i deklaracje, doradzamy w zakresie kodeksu prawa pracy. Pomagamy naszym klientom dokonywać najlepszych wyborów, na skutek czego rosną ich zyski.

Tagi:

           
Przekaż 1% Mikołajowi

Nowości

Rachunkomania księgowa

Biuro księgowe Rachunkomania gwarantuje pomoc...

Zlotagotowka.pl

Zlotagotowka.pl to pierwszy w Polsce skup metali...

Aconto

Aconto jest spółką działającą na rynku doradztwa...

Ranking Pożyczki Chwilówki

Pieniądze poza bankiem pożyczaj tylko w sprawdzonych...

Integral S.C - biuro księgowe

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe...

LemmonHouse Sp. z o.o.

LemmonHouse to firma zajmująca się zarządzaniem...

Pożyczki Społecznościowe - lorak.pl

Pożyczki społecznościowe i kredyty dla firm |...

Biuro55 Usługi Księgowe i Rachunkowe

Biuro55 można scharakteryzować za pomocy dwóch...

AVIOR Polska Michał Surmiak

Jesteśmy firmą doradczą. Oferujemy naszym klientom...

Wypadek w Niemczech

Kancelaria Aberlinus zatrudnia fachowców. Nasi...
     

Partnerzy

     

Ranking firm

Get-money.pl - Centrum Kredytów

śr. ocena: 4.97 oceniany: 61 razy

Kancelaria Prawno-Patentowa NOVELPAT

śr. ocena: 5 oceniany: 52 razy

Biuro Racunkowe Kaweccy

śr. ocena: 5 oceniany: 32 razy

Porady Prawne Kraków/Radca Prawny Kraków

śr. ocena: 5 oceniany: 25 razy

PatBank - bank banków

śr. ocena: 4.71 oceniany: 14 razy

Zobacz cały ranking

     
 
 
     

Porady, informacje, aktualności z branży finansowej. Katalog firm związanych z branżą finansową, komornicy, banki, gospodarka, handel, kredyty, itp.


Katalog Polskiego Biznesu